Resmi İlanlar:
TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI

T.C.
UŞAK
2. İCRA DAİRESİ 2018/47 TLMT.
TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI

Aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup:
Birinci artırmanın aşağıda belirtilen gün, saat ve yerde yapılacağı ve o gün kıymetlerinin %50’sine istekli bulunmadığı taktirde, yine aşağıda belirtilen gün, saat ve aynı yerde 2. artırmanın yapılarak satılacağı; şu kadar ki, artırma bedelinin malın tahmin edilen değerinin %50’sini bulmasının ve satış isteyenin alacağına rüçhanı olan alacakların toplamından fazla olmasının ve bundan başka paraya çevirme ve payların paylaştırma giderlerini geçmesinin şart olduğu; birinci artırmadan on gün önce başlamak üzere artırma tarihinden önceki gün sonuna kadar esatis.uyap.gov.tr adresinden elektronik ortamda teklif verilebileceği, birinci artırmada istekli bulunmadığı takdirde elektronik ortamda birinci artırmadan sonraki beşinci günden başlamak üzere ikinci artırma gününden önceki gün sonuna kadar elektronik ortamda teklif verilebileceği, mahcuzun satış bedeli üzerinden aşağıda belirtilen oranda KDV.’nin alıcıya ait olacağı ve satış şartnamesinin icra dosyasından görülebileceği; gideri verildiği takdirde şartnamenin bir örneğinin isteyene gönderilebileceği; fazla bilgi almak isteyenlerin yukarıda yazılı dosya numarasıyla dairemize başvurmaları ilan olunur. 11/06/2018    

1. İhale Tarihi    : 11/07/2018 günü, saat 11:30 - 11:40 arası.
2. İhaIe Tarihi    : 27/07/2018 günü, saat 11:30 - 11:40 arası.
İhale Yeri    : Mutlu 7 Emin Deposu Fevzi Çakmak Bulvarı No:114/A UŞAK

No     Takdir Edilen     Adedi        KDV           Cinsi (Mahiyeti ve Önemli Nitelikleri)
     Değeri TL.        

1    6.000,00        1        %1         16AON38 Plakalı, 2017 Model, BMW Marka, Beyaz renkli hususi otomobil, M.Motor parçalan, araç dış gövde, direksiyon simidi, emniyet kemerleri, araçcamları, 4 adet , lastik, cam silecekleri ve el freni haricinde herhangi bir parçası bulunmayan hususi otomobil. Aracın piyasa değeri yaklaşık 120.000,00.-TL olup 113.950,OO.-TL’lık eksik parçası bulunmaktadır. Aracın 100.000,OO.-TL’nın altında satışına muvafakat bu        lunmamaktadır. Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü’nün 23.03.2018 tarihli genelgesi gereğince “aracın eksik parçalarının yasal yollardan temini ile belgelendirilmesi koşulu ile tescil yapılabileceği bildiril                               miştir.)

İL BASIN NO: 474
 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

T.C. UŞAK 2. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNDEN

Haberi Oku