UŞAK'TA BUGÜN VEFAT EDENLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

Sosyal medya hesabından yaptığı duyuruda dayanışma mesajı veren Başkan Çakın, sosyal belediyeciliğin güçlenerek süreceğine işaret etti.
Whatsapp Image 2024 03 22 At 11.57.43 Am (1)
KAYAAĞIL TERMAL EMEKLİLERE ÜCRETSİZ

Emekli vatandaşların hayatını kolaylaştırmak adına bir süredir çeşitli projeler planladıklarını ifade eden Başkan Çakın, emekli vatandaşlar için iki farklı müjdeyi arka arkaya paylaştı. İlk olarak bir süre önce baştan sona yenileyerek hizmete açtıkları Kayaağıl Termal Tesis ile ilgili paylaşım yapan Çakın, Mayıs ayı itibariyle Kayaağıl Termal Tesislerinin emekliler için ücretsiz olacağını belirtti. Başkan Çakın aynı tarihten itibaren Kayaağıl Termal Apartlarda konaklamak isteyen emeklilere de yüzde 50 oranında indirim uygulanacağını kaydetti. Paylaşım, özellikle sağlık konusunda birçok rahatsızlığa şifa olmasıyla bilinen termal suyu, günübirlik veya uzun vadeli kullanmak isteyen emeklileri mutlu etti.

İHTİYAÇ SAHİBİ EMEKLİLERİNDEN SU PARASI ALINMAYACAK

Başkan Çakın, Mayıs ayı itibariyle kentte yaşayan ve ihtiyaç sahibi olan emeklilerin su faturası ödemeyeceğini, suyu ücretsiz olarak kullanacağını duyurdu. Sosyal belediyecilik anlayışını daima sürdüreceklerini ve vatandaşın ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik doğru hizmetleri tercih ettiklerini ifade eden Çakın, yeni döneme dair mesajlarıyla heyecan uyandırdı.

Whatsapp Image 2024 03 22 At 11.57.42 Am

ÖĞRENCİLERE YÜZDE 50 İNDİRİM

Mayıs ayından itibaren öğrencilere yüzde 50 indirim uygulanacağını bildiren Başkan Çakın, tüm çabalarının geleceğin teminatı olan gençler için güçlü bir kent oluşturmak olduğunu ekledi.

HABER MERKEZİ

Editör: Zülal Karadedeli