Öğretmenlik Eğitim Programları Değerlendirme ve Akreditasyon Derneği (EPDAD), 14-15 Mart 2023 tarihleri arasında Uşak Üniversitesi Eğitim Fakültesi Türkçe Öğretmenliği ve İlköğretim Matematik Öğretmenliği programlarının, ‘Program Akreditasyonu’ değerlendirme süreçleri kapsamında Uşak Üniversitesi'ne geldi.

EPDAD Değerlendirme Takımı iki günlük ziyaretin son gününde; Rektör Prof. Dr. Ekrem Savaş'ın da katılımlarıyla Uşak Üniversitesi Senato toplantı odasında çıkış bildirimi toplantısı gerçekleştirerek bir değerlendirme raporu sundu.
EPDAD Ekibine ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Rektör Savaş, “Eğitim Fakültemizde program akreditasyonu (denkliğinin)  başvurusu yapan bölümlerimizin yaptığı çalışmaların karşılığını bulacağına inanıyorum. Uşak Üniversitesi olarak temel gayemiz tüm birimlerde kaliteyi yakalayarak, eğitimin niteliğini en üst seviyeye çıkarmaktır.” şeklinde konuştu.

Uşak Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bölgedeki Üreticilere Eğitimler Veriyor Uşak Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bölgedeki Üreticilere Eğitimler Veriyor

EPDAD Değerlendirme Takımı ayrıca Rektör Savaş’ı makamında ziyaret Uşak Üniversitesi Recep Tayyip Erdoğan Kongre ve Kültür Merkezi ile DTS Tasarım Merkezinde incelemeler yaptı. -Uşak Üniversitesi