31 Mart 2024 yerel seçimlerinde Uşak’ın Sivaslı ilçesi Belediye Başkanı seçilen Bahri Azatçam, AK Parti Uşak Milletvekili Fahrettin Tuğrul ve parti yönetimine yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Azatçam, ilçedeki sorunları çözmek için iyi bir ekip oluşturduklarını ve merkezi hükümetin de desteğiyle Sivaslı’yı daha ileri bir seviyeye taşıyacaklarını kaydetti. 
AK Parti Uşak Milletvekili Fahrettin Tuğrul, Sivaslı İlçe Başkanı Ramazan Demirhan, İl Başkan Yardımcısı Hamdi Çağrı Koca ve İl Yönetim Kurulu üyeleri, Sivaslı Belediyesini ziyaret etti.

Whatsapp Image 2024 07 06 At 11.37.39
31 Mart’ta CHP’li Hürriyet Şafak’tan AK Partili Bahri Azatçam yönetimine giren Sivaslı Belediyesi’ndeki çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Bahri Azatçam, ilçedeki faaliyetlerle ilgili Milletvekili Tuğrul ve parti yöneticilerine bilgiler verdi. 
Ziyaretle ilgili kısa bir açıklama yapan AK Parti Uşak Milletvekili Fahrettin Tuğrul, Sivaslı’da AK belediyecilik sayesinde bugüne kadar yapılmayan hizmetlerin hayata geçeceğini ifade etti. Tuğrul, “Sivaslı ilçemizde yapılan çalışmalar ve planlanan yatırımlar hakkında istişarelerde bulunduk. Başkanımıza misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Whatsapp Image 2024 07 06 At 11.37.49

YANGINDA ZARAR GÖREN CİNOĞLU VE HANOĞLU KÖYLERİNİ ZİYARET ETTİLER
Öte yandan Milletvekili Fahrettin Tuğrul, Sivaslı Belediye Başkanı Bahri Azatçam ve parti yöneticileriyle birlikte, geçtiğimiz gün yangın nedeniyle zarar gören Cinoğlu ve Hanoğlu köylerini ziyaret etti. Ziyarette Cinoğlu ve Hanoğlu köyü sakinleri için neler yapılabileceğine dair bilgiler alındı. Ziyaretle ilgili kısa bir mesaj veren Tuğrul, şu ifadeyi kullandı: “Geçtiğimiz günlerde Sivaslı İlçemiz Cinoğlu ve Hanoğlu köylerimizde meydana gelen yangından dolayı hemşehrilerimize ziyarette bulunduk.  Cinoğlu ve Hanoğlu köyündeki Tüm Vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Rabbim tekrarını yaşatmasın”.

ÇİĞDEM TURAN

Editör: Zülal Karadedeli