UŞAK'TA BUGÜN VEFAT EDENLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

TFFHGD Uşak Şubesi’nin Olağan Genel Kurulunda tek liste ile girilen seçimde Şube Başkanı seçilen Veli Karakaya yönetim olarak hakemlerin yanında durmaya, onlara destek olmaya devam edeceklerini söyledi.

Uşak’ta 51’i vizeli olmak üzere 80’e yakın hamek üyelerinin bulunduğunu aktaran Karakaya dernek olarak her zaman hukuki anlamda onların yanında olduklarını söyledi. Karakaya ; “Geçenlerde biliyorsunuz kötü şeyler yaşadık bunların tekrarlanmaması, sahalarda hakemlere yönelik şiddetin son bulması için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz.  Uşak’ta hakemlere yönelik sözlü şiddet illaki oluyor ama fiili bir şiddeti en son 3-4 sene önce yaşadık . Biz yine her durumda üyelerimizin, hakemlerimizin, gözlemcilerimizin yanındayız. Allah korusun böyle bir durumda hakemlerimize avukatlarımız destek sağlıyor, mahkeme sürecini takip ediyoruz. Ceza davaları ve devamında tazminat davaları açılıyor, örnek kazandığımız davalar var.” Dedi.

Dernek yönetim kurulu olarak sezon açılışlarında İl Hakem Kuruyla birlikte  sponsorların vasıtasıyla  hakemlerin  tişört, yağmurluk, eşofman gibi ihtiyaçlarının karşılanmasına katkıda bulunmaya çalıştıklarını belirten Karakaya: “Hakemlerimize yönelik sosyal etkinlikler düzenliyoruz düzenlemeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

DERNEK YÖNETİM KURULU:

Veli Karakaya ( Başkan )

Zafer Altıntaş

Hikmet Alkan

Faruk Akgül

Kazım Tuna Demir

DERNEK DENETİM KURULU:

İlyas Uysal

Furkan Türk

Rabia Özen

GENEL MERKEZ DELEGELERİ

Veli Karakaya (Başkan)

Zafer Altıntaş

H. İbrahim Süslü

Hüseyin Altıntaş

HABER : BAYRAM ALİ KELEŞ / HALİL ASLAN

Editör: Zülal Karadedeli