UŞAK'TA BUGÜN VEFAT EDENLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

Gezer konuya ilişkin yaptığı açıklamada  siyaset üstü bir kurum olarak değerlendirdiği Kent Konseyi Başkanlığı için aday olduğunu söyledi. Sivil toplum kuruluşlarının çatı örgütü diye nitelendirdiği Kent Konseyinin kentin bütün dinamikleriyle iç içe çalışması gerektiğine vurgu yapan Gezer,  seçilmesi durumunda merkezinde Uşak olan bir yönetim anlayışıyla Uşak’ın sorunlarına  çözüm arayacaklarını ifade etti. 

Uşak’ın trafiğinden, temizliğine, güvenliğinden, çevre düzenlemesine kadar aksayan bütün yönlerinin belirlenmesi ve tespit edilen sorunlara çözüm önerilerinin sunulması noktasında çalışmalar gerçekleştireceğini aktaran Gezer: “ Gerçekten bizim sevdamız Uşak. Hiç kimseyi ötekileştirmeden, siyasi kimliğine vs. bakmadan Uşak için çalışan herkesle çalışmaya hazırız.” Dedi. 

Şu an yönetim kurulunu oluşturmadığını ancak bazı sivil toplum kuruluşlarının yöneticileriyle istişare görüşmeleri yaptığını belirten Gezer: “ Eğer Uşak’a bizden daha iyi hizmet edeceğine inandığım bir başka arkadaşım aday olursa onun lehine adaylıktan çekilmeye de hazırım.  Kim olursa olsun, her zaman da destekçisi olurum.  Dediğim gibi bizim sevdamız Uşak” şeklinde konuştu. 

Kaynak: HABER MERKEZİ