Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün organize ettiği Uşak Merkez İlçe Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası’na 5 öğrenciyle katılan Timur Ertürk İlkokulu, Equilibrio ve Mangala’da birincilik, Q-Bitz ve Küre’de ikincilik ve Pentego’da da 4’üncülük elde etti.

3

Uşak Merkez ilçe bazında 1 Mart 2023’te yapılan İlçe Akıl ve Zeka Oyunlarına 5 öğrenciyle katılan Timur Ertürk İlköğretim Okulu, Ayça Börekçioğlu’yla Equilibrio birinciliği ve Buğlem Kara’yla da Mangala birinciliği elde etti. Aynı yarışmada Bürşa Kahraman Q-Bitz’de ve Göktuğ Kılınç da Küre’de ikincilik elde ettiler. Okulu pentegoda temsil eden Ahmet Ensar Dinç de Merkez İlçe 4’üncüsü oldu.

2-6

MERKEZ İLÇE BİRİNCİLERİ İL BİRİNCİSİ OLDU

Ara tatil, Ramazan Bayramı ile birleşiyor Ara tatil, Ramazan Bayramı ile birleşiyor

9 Mart 2023 günü il bazında yapılan yarışmalara katılan Ayça Börekçioğlu Equilibrio ve Buğlem Kara da Mangala alanında il birinciliği elde ettiler. Her 2 öğrencinin kenti, Türkiye bazında yapılacak olan akıl ve zeka oyunlarında temsil edecekleri belirtildi. Öğrencilerin danışmanlığını Çilem Akıncı’nın üstlendiği ve okul yönetiminin başarıda emeği olanlara teşekkür ettiği bildirildi.

4-1