Grup maçlarını namağlup olarak bitiren Uşak Bir Eylül Spor Kulübü Burdur’da yapılacak bölge finallerinde Uşak’ı en iyi şekilde temsil etmek istiyor.

Konu hakkında değerlendirmelerde bulunan Bir Eylül Spor Kulübü Başkan Yardımcısı İbrahim Göral; “ Şu an Uşak’ta 6 kategoride takımımız mevcut, U 16 takımımız Uşak’ta oynadığı bütün karşılaşmaları kazanarak ilimizi bölge finallerinde temsil etme hakkı kazandı. İnşallah bölge finallerinde de başarılı sonuçlar alarak bir üst tura yükselmeyi hedefliyoruz.  Diğer takımlarımız, Turan İdman Yurdu, Vefa Spor, Uşak Gençlik Merkezi, Karaağaç Gençlik de  lige renk kattı, güzel bir lig oldu. Güzel bir mücadele oldu her takım elinden geleni verdi,  U16 takımımızla bir şampiyonluğu yakaladık.” dedi.

Whatsapp Image 2024 04 17 At 18.40.44 (1)

Kulüp olarak ana hedeflerinin çocukların sporun içinde kalması sağlamak ve  kötü alışkanlıklardan uzak tutmak olduğunu söyleyen Göral; “Tabi yetiştirici olarak Muammer Arpacı hocamız, Teoman Dümen, Bülent Akın Hocamız, İsmail Hocamız çocuklarımıza 365 gün neredeyse 7/24 hizmet vermekteler. Bu hocalarımızın sayesinde çocuklarımızın gelişimi, onun sayesinde de inşallah bu çocuklarımızı profesyonel liglere transfer edip, çocuklarımızın geleceğin kurtarmak istiyoruz. Biz de yönetici olarak başta Hasan Başkanımız olmak üzere elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. İnşallah Başarılarımızın da devam gelecektir.” Şeklinde konuştu.

HABER  / BAYRAM ALİ KELEŞ – HALİL ASLAN

Editör: Zülal Karadedeli