Okullar 16 Haziran'da sona eriyor uzatma olmayacak Okullar 16 Haziran'da sona eriyor uzatma olmayacak

Demokrat Parti Uşak İl Başkanı Ekrem Ceylan, Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin göğüs hastalıkları servisinin bir vatandaşa 2024 yılına gün verdiğini ve bunun önemli bir sistem sorunu olduğunu kaydetti.

Konuyla ilgili gazetecilere açıklama yapan Demokrat Parti Uşak İl Başkanı Ekrem Ceylan, kendisine gelen bir vatandaşın göğüs hastalıkları servisinden 16 Aralık 2024’e gün aldığını ifafe etti.
Demokrat Parti Uşak İl Başkanı Ekrem Ceylan, Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin göğüs hastalıkları servisinin bir vatandaşa 2024 yılına gün verdiğini ve bunun önemli bir sistem sorunu olduğunu belirtti.

Konuyla ilgili gazetecilere açıklama yapan Demokrat Parti Uşak İl Başkanı Ekrem Ceylan, kendisine gelen bir vatandaşın göğüs hastalıkları servisinden 16 Aralık 2024’e gün aldığını bildirdi.
Ceylan, şöyle söyledi: “Sağlık sistemi artık çökmüştür ve Uşaklılar bunu değerlendirsinler. Sağlık problemi çok büyük bir sorun olmaya başladı. Bizler bugün evimizde randevu alamıyoruz ve yaşlılarımız da çocuklarına  rica ediyor  ve 6 ay sonrasına randevu veriliyor. 18 ay gibi bir süreye randevu veriliyor. Yetkililer bu kardeşimize yardımcı olsun. Bunu öne çekebiliyorlarsa öne çeksinler”.