İlk olarak Uşak Belediyesi’nin Fen İşleri, Park ve Bahçeler, Su ve Kanalizasyon İşleri, Veterinerlik İşleri, Temizlik İşleri ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüklerinin personelleriyle bir araya gelen Başkan Çakın, şehre kazandırılan her bir hizmette büyük emeği olan mesai arkadaşlarına teşekkür ederek, yeni dönemde de Uşak için çalışmaya hep birlikte devam etmek istediklerini belirtti.

Whatsapp Image 2024 02 17 At 10.51.28

Daha sonra çat kapı programı kapsamında Dikilitaş Mahallesi’ndeki hanelere ziyarette bulunan Başkan Çakın, vatandaşlara hediye takdiminde bulunarak 31 Mart Yerel Seçimleri için destek talebinde bulundu.

Whatsapp Image 2024 02 17 At 10.51.27

Son olarak AK Parti Uşak Teşkilatının kuruluşundan bugüne değişik kademelerde görevlerde bulunmuş parti üyeleriyle bir araya gelen Başkan Çakın, Uşak’a kazandıran ve planlanan projeler hakkında konuşma gerçekleştirdi. Çakın ortak bir çaba ile Uşak’a daha da güzel hizmetleri kazandırmak istediklerini vurgulayarak buluşmaya katılan tüm partililere teşekkürlerini iletti. 

Whatsapp Image 2024 02 17 At 10.51.29

Gerçekleşen ziyaretlere, AK Parti İl Başkanı Himmet Yaşar, AK Parti Uşak Milletvekilleri İsmail Güneş ve Fahrettin Tuğrul, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Altan Tufan, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Hilal Sabancı, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı İsmet Özkan ve partililer eşlik etti. 

Kaynak: HABER MERKEZİ