UŞAK'TA BUGÜN VEFAT EDENLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

Küçük başkanların ilk talimatı park, halı saha, fırın ve market yapılması oldu. Halefinin talimatının takipçisi olacağını belirten Başkan Yalım, "Çocuklarımızın taleplerini dikkate aldık. Tüm isteklerini bu yaz sonuna kadar gerçekleştirmiş olacağız" şeklinde konuştu.

Whatsapp Image 2024 04 24 At 11.24.58Whatsapp Image 2024 04 24 At 11.24.59

GELECEĞİN TEMİNATI ÇOCUKLARA GÜVEN: BAŞKAN YALIM'IN JESTLERİ

Makamda konuşan Başkan Yalım, "Bizler elbette önümüzdeki yıllarda koltuğumuzu devredeceğiz. Ama bugün 23 Nisan'da, geleceğimizin teminatı çocuklarımıza olan güvenimizi taçlandırmak adına koltuğumu onlara devrettim. Yarının liderleri olan çocuklarımızın büyük hayaller kurmasını ve bu hayalleri gerçekleştirmek için azimle çalışmasını diliyor, tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutluyorum" ifadelerini kullandı.

KÜÇÜK BAŞKANLAR, BÜYÜK SORUMLULUKLAR: ÇOCUKLARIN HEYECANI

Koltuğa oturarak başkanlığı devralan Murat Emir Aray; "Burada olduğum ve bize armağan edilmiş bir bayramda başkan koltuğuna oturduğum için çok mutluyum. Yalım Başkanımıza isteklerimizi dile getirdik. Bizi dinlediği için Başkanımıza teşekkür ederiz" dedi.

Whatsapp Image 2024 04 24 At 11.24.58Whatsapp Image 2024 04 24 At 11.24.58 (1)

BAŞKAN YALIM'IN SICAK YAKLAŞIMI: GELEN TALEPLERE KULAK VERME

Başkan koltuğuna oturduğunda büyük bir heyecan ve gurur hissettiğini ifade eden Muhammet Mustafa Yardımcı, Uşak Belediye Başkanı Özkan Yalım ile tanıştığı için mutlu olduğunu söyledi. Yardımcı, "Elmalıdere Mahallesi'nde oturuyoruz. Başkanımızdan mahallemizde eksik gördüğümüz market, çeşme ve park gibi yerleri talep ettik ve Başkanımız bizi dinleyerek isteklerimizi gerçekleştireceğini söyledi. Şimdiden teşekkür ediyoruz" açıklamalarında bulundu.

Sembolik devir teslim töreni, Başkan Yalım ile çocuklar ve aileleri arasındaki sıcak sohbetlerin ardından fotoğraf çekimiyle sona erdi.

UŞAK BELEDİYESİ

Editör: Zülal Karadedeli