UŞAK'TA BUGÜN VEFAT EDENLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

31 Mart 2024 yerel seçimleriyle değişen Uşak Belediyesi Başkanı ve Başkan Yardımcıları, kurumdaki birim müdürlerinin bir kısmını değiştirdi. Önceki dönemden Spor İşleri, Destek Hizmetleri, İtfaiye ve Temizlik İşleri, Mali Hizmetler ve İnsan Kaynakları gibi birimlerde henüz her hangi bir değişiklik yapılmadı. Bunun dışında, yeni müdür atanan müdürlüklerin bazıları şöyle;
Basın ve Yayın Müdürlüğüne Ali Genç, Bilgi İşlem Müdürlüğüne Ahmet Kurtuluş, Muhtarlık Müdürlüğüne Halil Değirmenci, Veteriner İşleri Müdürlüğüne Birhan Öztürk, Fen İşleri Müdürlüğüne Yusuf Emre Yangın, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğüne Meryem Gülhan, İmar ve Şehircilik Müdürlüğüne Gökhan Teper, Zabıta Müdürlüğüne Recep Baysal, Park ve Bahçeler Müdürlüğüne Coşkun Demir atandı. Özel Kalem Müdürlüğü kadrosu ise şimdilik boş tutuldu. Hüseyin Doğukan Kurnaz için bakanlıktan olur yazısının gelmesinin beklendiği ve bu sağlandıktan sonra resmi atamanın yapılacağı kaydedildi. Ayrıca önceki Müdür Serpil Keskin’in Belediye Başkan Yardımcısı olarak görev alması nedeniyle bu birime yeni bir müdür atanma gereği duyuldu. 
BAŞKAN YARDIMCISI 6 OLDU
Daha önce Akif Şanlı, Halil Arslan ve Reyhan Aydın’ın siyaseten; Serpil Keskin ve Serap Saruhan’ın da memur kadrosuyla görevlendirilmesinin ardından, yeni bir memur başkan yardımcısı daha atandı. Bir süre önce göreve atanan Serdar Arıcan’a da 5 birim müdürlüğü bağlandı. Buna göre Park ve bahçe, su kanalizasyon, itfaiye, sivil savunma ve afet işleri birimlerinden Serdar Arıcan sorumlu tutuldu.

ZÜLAL KARADEDELİ

Editör: Zülal Karadedeli