İl Müdürü Yücel; “Özel Sporcular Kategorisi Yüzme Branşı”nda beş branşta Türkiye Millî Takımı ortalamalarını geçerek Millî Takım Hazırlık Kampları’na katılmaya hak kazanan Necati Özen Anadolu Lisesi 9/C sınıfı öğrencisi Bilge Kağan Yılgın'ı ve  “Dilimizin Zenginlikleri Projesi” kapsamında birçok Mehmet Akif Ersoy şiirini ezbere okuyarak takdir toplayan Ömer Dönmez Toklu Ortaokulu 6. sınıf öğrencisi Sude Gökalp'i makamında ağırladı. 

Öğrencilerin başarılarının devamı dileyen İl Müdür Yücel ayrıca; Muzaffer Mert İlkokulunu ziyaret etti.  Ziyaretinde Mustafa Karadağlı desteği ile kurulan akıl ve zeka oyunları ile satranç sınıflarının açılısını gerçekleştirdi. 

Öte Yandan; İl Mili Eğitim Müdürlüğüne görme engelliler için sarı şeritler yerleştirildiği bilgisi verildi. Müdürlükte iş ve işlemi olan görme engelli kişilerin ve il müdürlüğü personelinin bağımsız hareket edebilmelerini için yapıldığı belirtilen sarı şeritler, engelli rampasından başlayarak asansörlere ve binanın tüm kısımlarına yerleştirildiği bildirildi. - KAYNAK; UŞAK İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
-HABER MERKEZİ
-UŞAK HABER 


 

Editör: Duygu Bekmezci