UŞAK'TA BUGÜN VEFAT EDENLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

CHP Uşak Milletvekili Ali Karaoba, Genel Başkan Seçilen Özgür Özel için bir tebrik mesajı verdi. Ali Karaoba mesajında, Kılıçdaroğlu’na hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.
Kılıçdaroğlu’na desteğiyle bilinen CHP Uşak Milletvekili Ali Karaoba, 38’inci olağan genel kurulun ardından, saatler sonra bir mesaj verdi.  CHP Genel Başkanı seçilen Özgür Özel’e başarılar dileyen Karaoba, kurultay sonucunun hayırlı olmasını temenni etti.
Ülkemiz için hayırlı olmasını umuyorum!
Karaoba, şu mesajı verdi:
“Geçmişinden bugüne Türkiye’deki siyasi hayata yön veren, yeni ve eski tüm siyasi partilere öncü olan Cumhuriyet Halk Partisi yine kendine yaraşır, tüm dünyaya örnek olacak demokratik zenginlik ve anlayış içinde 38. Olağan Kurultayını tamamladı. Genel Başkanımız olarak göreve başlayan Sayın Özgür Özel’e başarılar diliyor, Kurultayımızın partimiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını umuyorum.”
Kemal Kılıçdaroğlu’na emeklerinden dolayı teşekkür etti.
Karaoba, açıklamasını şöyle sürdürdü: 
“Genel Başkan olduğu ilk günden itibaren Kimsesizlerin Kimsesi olan, Cumhuriyetimiz için çalışan; hak, hukuk, adalet, özgürlük ve demokrasiye kendini adayan Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na partimiz ve ülkemiz için verdiği büyük emekler için çok teşekkür ediyorum.  Kurultayımızı geride bıraktığımız bu andan itibaren Cumhuriyet Halk Partisinin temsilcileri olarak varımız yoğumuzla Yerel Seçimler için çalışmalarımızı ve mücadelemizi sürdüreceğiz.”

HABER / ZÜLAL KARADEDELİ