UŞAK'TA BUGÜN VEFAT EDENLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

Sosyal medya aracılığıyla yapılan paylaşımlarda daha önce takımı satabileceğini ima eden Ural Aküzüm’ün şimdi ayak direttiği ileri sürüldü.
TFF. 2. Lig Kırmızı Grupta mücadele eden Uşak Spor ligin 2’nci devresine 6-0 gibi farklı bir yenilgiyle başladı.  Ligin başından beri kötü gidişata bir türlü dur diyemeyen takımın aldığı son yenilgi taraftarları çileden çıkardı. 
Uşak Spor yönetimi geçen yıl Kasım ayında açıklamada Uşaklıyı takımına sahip çıkmamakla itham etmiş ve talip varsa satabileceğini ima etmişti. Yaşanan Düzcespor hezimetinden sonra taraftarlar sosyal medya aracılığıyla yönetimi topa tuttu. 
Bir taraftar yaptığı paylaşımda Uşak Spor’a şu an ciddi bir alıcının talip olduğunu ancak Ural Aküzüm’ün  takımı inatla satmak istemediğini iddia etti. Bu bilgi yönetime yakın kişilerce teyit edilmezken Uşak Spor tarafından da konuya ilişkin herhangi bir açıklama yapılmadı. 
Başka bir taraftar ise Ural Aküzüm’ün büyük hissedarı olduğu Uşak Spor A.Ş.’ nin futbol takımını bile isteye zarar ettirdiğini , takımını bir alt Lige düşürmek istediğini iddia etti. Taraftar paylaşımının devamında şu ifadeleri kullandı; “Tıpkı daha önce Profesyonel Ligler den alıp düşürdüğü Futbol Takımları gibi ... Kim büyük hissedarı olduğu Futbol Takımını bile isteye küme düşürerek şirketini zarar ettirir ? Ural Aküzüm 'ün hakkında MASAK a suç duyurusunda bulunuyorum.”
Diğer  bir iddia ise CHP Uşak Belediye Başkan Adayı Özkan Yalım’ın Ural Aküzüm ile yakın arkadaş olduğu ve eğer belediye başkanı seçilirse takımı belediye bünyesine alacağı yönde. 
HABER MERKEZİ

-Uşak Haber

Editör: Duygu Bekmezci