Uşak Valisi Ergün mesajında "Kıymetli Vatandaşlarımız," diyerek Uşak halkına seslendi.

Ergün mesajına; "Rahmet, bolluk ve bereket iklimiyle yaşadığımız Ramazan ayını uğurlarken onun şifa veren ve gönülleri zenginleştiren günlerinin; sağlıkla, huzurla, mutlulukla Ramazan Bayramı'na ulaşması heyecanını yaşıyoruz.

Kültürümüzde kardeşlik ve bir olma duygusunun en içten yaşandığı zamanlardan olan Ramazan Bayramı; küslüklerin unutulduğu, sevgilerin perçinlenerek arttığı, eş dost, akraba beraberce kutladığımız en büyük manevi zenginliklerimizdendir. Bayramın bu maneviyatından istifade edebilmek en büyük arzularımızdandır." ifadeleri ile devam etti. 

Ergün mesajını; Bu duygu ve düşüncelerle Mübarek Ramazan Bayramı münasebetiyle Aziz Şehitlerimizi ve Kahraman Gazilerimizi, saygıyla, rahmetle yad ediyor; hayatta olan Gazilerimizi minnetle anıyorum. Ramazan Bayramı'nızı en içten dileklerimle kutluyor, aileniz ve sevdiklerinizle güzel bir bayram geçirmenizi diliyorum. Mübarek Ramazan Bayramı'nın İlimize, Ülkemize ve tüm İslam Alemi'ne hayırlar getirmesini temenni ediyorum." cümleleri ile nokotaladı.

Kaynak: Uşak Valiliği