Kevser Sarıoğlu x Trendyol Koleksiyonu ; Toprak anadan ilhamla güçlü kadınlara ithafen Kevser Sarıoğlu x Trendyol Koleksiyonu ; Toprak anadan ilhamla güçlü kadınlara ithafen

Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın'ın uğurladığı, depremzede ailelere destek ve motivasyon sağlamak için yola çıktı. Uşak Belediyesi  Kadın Koordinasyon Merkezi'nin  gönüllü kadın üyeleri yardım çalışmalarına katılmak üzere; Adıyaman'ın Besni ilçesine  ulaştı.


 
Deprem bölgesine ulaşan Uşak Belediyesi Kadın Koordinasyon Merkezi'nin (UKAMER) gönüllü kadınları,  8 Mart Dünya Kadınlar gününde yaraları sarmak ve acıları bir nebze olsun hafifletmek adına depremin etkilediği Adıyaman'ın Besni ilçesinde depremzedeler ile buluştu. 

Ailelere yardım malzemelerini ve yüzlerde tebessüm oluşturması adına kadınlara çiçeklerini teslim eden gönüllüler, kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü de kutladı. 

Kutlamalar kapsamında yardım ve destek malzemesinin yanı sıra yaraları sarmak için çalışan kadın gönüllüler; çocuklara boyama kitapları, çikolatalar  ve oyun hamurları ; kadınlara ise çiçekler hediye etti.