ALİ ARASLI -

İçeriğiyle büyük eleştiriler alan Esra Erol’un programına Uşak’tan turla katılım oluyor. Uşak’ta faaliyet gösteren Akkaşlar Turizm ve Teksin Turizm, Esra Erol programlı İstanbul gezisi düzenliyor. 8 Kasım 2023 günü Uşak, Denizli ve Banaz üzerinden 1 otobüs vatandaşımız, Esra Erol için İstanbul’a gitti. Turla seyahate çıkıp Esra Erol’un formatındaki bir programa katılmak dikkat çekti.

esra erol

Vallaha gittiler!

Uşaklı tur şirketleri marifetiyle, Esra Erol’un programı, bir turizm unsuru haline geldi. Akkaşlar Turizm Şirketi yetkilileri, Esra Erol için talep olduğunu kaydetti.

Aynı yetkililer, Erol’un programının yanı sıra Beyaz Şov ve Acun Ilıcalı için de tur yaptıklarını aktardı.

“Esra Erol’a  ciddi ciddi gidenler var mı?” sorumuza yanıt veren şirket yetkilisi, şöyle konuştu:

“Valla gittiler len. Benim Denizli’de bir büro daha var. Denizli, Çivril, Sarayköy ve Uşak 1 araba gitti. İstanbul’u gezdirdik ve akşamına da programa katıldılar”.

ESRA1-1

Esra Erol’un programına Uşak’tan katılmanın bedeli!

Esra Erol’un format gereği çoğu zaman tartışma konusu olan programına, katılmanın bir bedeli var. Esra Erol’a katılmak için 1000 TL ödemek gerekiyor. Fakat işin içinde sadece Esra Erol yok. Mini bir İstanbul turu da yapılıyor.

2 şirkette de Esra Erol’u ziyaret için standart fiyat var. Eğer şirketler Esra Erol rekabetine girerse, daha ucuza da gitmek mümkün.

Daha önceki Esra Erol turunu kaçıranlara iyi bir haberimiz var:

12 Aralık Teksin Turizm şirketi de Esra Erol turu yapıyor

Esra Erol’u bizim kadar Avrupalılar da izlese

Uşak’taki tur şirketlerinin Esra Erol programlarına olan ilgi, muazzam. Yerli turistlerin dikkatini çeken Esra Erol’u yabancı turistlerin de izlemesini bekliyoruz. Program eğer İngilizce veya Almanca olursa, yabancı turistlerin de ülkemize ilgisi artacaktır.

Esra Erol'un programı tartışılıyor!

Esra Erol'un programı iletişimciler tarafından sık sık tartışma konusu oluyor. Esra Erol'un aldığı ratingler toplumun ilgi alanları ortaya koyuyor. Toplum, boşanma ve aile içi kavgalara meraklı.