UŞAK'TA BUGÜN VEFAT EDENLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğünün yaptığı paylaşıma göre; Necati Özen Lisesinde gerçekleşen ikinci dönemin başlangıcı törenine; Uşak Valisi Dr. Turan Ergün, Belediye Başkanı Mehmet Çakın ve İl Millî Eğitim Müdürü  Halil Yücel'in katıldığı bildirildi.

2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı II. Dönem Açılış Töreni’nde öğretmen ve öğrencilerle buluşan; Vali Ergün, ikinci dönemin ilk ders zili öncesi Necati Özen Anadolu Lisesindeki bayrak törenine iştirak ederek öğrencilerle birlikte İstiklal Marşı’nı okuduğu kaydedildi. Daha sonra öğretmenlerle bir araya geldiği belirtilen Vali Turan Ergün'ün, eğitim ve öğretim konularında görüş alışverişinde bulundukları bildirildi. 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü; "2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı II. döneminin tüm öğretmen, öğrenci ve velilerimize hayırlı olmasını temenni ediyor, başarılı ve huzurlu bir dönem diliyoruz." ifadelerini kullandı.

Whatsapp Image 2024 02 05 At 14.39.53 (1)

Ayrıca; İl Millî Eğitim Müdürü Halil Yücel başkanlığında, Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde görev yapan müdür yardımcıları ve şube müdürleri ile haftalık değerlendirme ve koordinasyon toplantısı gerçekleştirildiği bildirildi. - Kaynak; Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü

-Uşak Haber

Editör: Duygu Bekmezci