UŞAK'TA BUGÜN VEFAT EDENLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Uşak'ta  bazı günlük apartlarda sevgililer günü için özel bir fiyat durumu bulunmazken, çoğu apart ise yoğunluk nedeniyle normalde bin TL olan fiyatları 14 Şubat'ta  bin 200 - bin 500 TL'ye kadar çıkarttıklarını söyledi. Uşak'ta Sevgililer Günü için apart rezervasyonların şimdiden başladığını belirten işletme sahipleri;  apartların yüzde 30'unun dolduğu ifade etti. Sevgililer gününde ise daha fazla yoğunluk olacağının altını çizen işletmeciler, durumdan daha fazla kar elde etmek amacıyla farklı fiyat güncellemesi yaptıklarını belirtti. Başka bir işetme sahibi; fiyat güncellemesinin aynı zamanda yoğun günlerde müşteri seçmek için olduğu bildirerek; "Özel günlerde bu fiyat farklarının gerekli olduğunu düşünüyorum." dedi.

HER GÜNLÜK APART ZAMLI MI ?

Uşak'ta her günlük apart bu şekilde düşünmüyor. Bazı günlük apartlar ise fiyatlarının sabit olduğunu, her müşteriyi aynı şekilde karşıladıkarını ifade ederek özel günlerde fiyat gücellemesinin "fırsatçılık" olduğunu belirtti. Apart işletmecisi; 750 TL sabit fiyattan devam edeceğini ifade etti. 


KONUMLARINA GÖRE DEĞİŞİYOR

Uşak'ta günlük apart fiyatları konumlarına göre değişiyor. Sorduğumuz başka bir apart işletmecisi ise tam merkezi konumda bulunmamasından dolayı çok tercih edilmediğini belirtti. Rezervasyon oranlarının düşük olduğunu ifade eden işletmeci; Bu nedenle fiyat güncellemesi yapmacağını bildirdi. Apart işletmecisi; kısa süreli konaklamaların 400 TL, hafta içi 600 TL hafta sonu ise 750 TL olduğunu ifade etti ve ekledi; " Sevgililer günü de hafta içine denk geldiği için 600 TL. "

SEVGİLİLER GÜNÜNDE NERELERDE YEMEK YENEBİLİR?
Sevgililer gününde Uşak'ta kaliteli vakit geçirip, yemek yemek isteyenler için bazı mekanlar ise şu şekilde;
- Ramada Otel
-Mega Müjde
-Ezo Gelin
-Nene Hatun
-The Secret Garden Cafe
- Limon Cafe
-Guru Cafe
-Bisquitte Cafe
-HABER/ DUYGU BEKMEZCİ

-Uşak Haber

Editör: Duygu Bekmezci