UŞAK'TA BUGÜN VEFAT EDENLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

M.P. Salı günü akşam saat 19:00 civarında Gediz yolunda meydana gelen olayı şu şekilde anlattı; “Kulaklığımı taktım kendi yolumda giderken bir grup gençten önüme geçti ve içlerinden biri ‘sigara ver lan’ dedi. Sigara kullanmıyorum dedim. “Nasıl kullanmazsın o zaman kulaklığını ver” dedi. Sonra diğer arkadaşı da üstüme gelmeye başladı. Ben de gençler sakin olun dedim ve kendimi caddeye attım belki insanlar görür de yardım eder diye ama kimse yardım etmedi. Baktım bu sefer hepsi üzerime gelmeye başladı bende çantamı fırlatarak onlarla kavga etmeye başladım.  Beni 3 yerimden bıçakladılar, daha fazla bıçak darbesi alacaktım ama çoğunu engelledim.”
Kavganın ardından M.P. 112’yi arayarak yardım istedi. Uşak Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılan öğrencinin hayati tehlikesi bulunmuyor. Uşak Emniyeti olayla ilgili tahkikatı başlattı ve suçluları yakaladı. 
Olaydan sonra yurtta kalan arkadaşlarının tedirgin olduğunu ve tek başına dışarıya çıkmaya korktuğunu anlatan M.P. bu bölgedeki güvenlik önlemlerinin artırılmasını istedi. 
HABER / - HALİL ASLAN