Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleşen söyleşiye; Uşak İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Kolcu ve Uşak Belediye Başkan Yardımcısı  Mehmet Kurnaz'da katıldı. Ankara'da yaşayan ve söyleşi için Uşak'a gelen Sula, sosyal medya hesaplarından Uşak Belediyesi ve Uşak Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne teşekkür ederek şu sözleri kullandı; "Vatanın, bayrağın, devletin, milletin ve insanın ne demek olduğunu hücrelerimize işledik.
Şimdi de insanımızın gönül dünyasına ve  zihinlerine işlemekteyiz.
Fark ettik ve ettirmekteyiz ki Türkiye olarak insanlığın umuduyuz
Yükümüz ağır...
Biz Hz Ömer'den öğrendik ki;
Allah'tan yükümüzü hafifletmesini değil, sırtımızı kuvvetlendirmesini istedik."


Biletlerin ücretsiz olduğu söyleşiyi Uşak Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü " Uşak Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü farklı konu ve konuklarla halkımızı buluşturmaya devam ediyor.. " başlığı ile paylaşarak salonun dolu olduğunun altını çizdi. Sosyal medyada yapılan paylaşım ile salonu dolduran kişilerin ise Ahmet Sula'nın insana ve hayata dair gerçekleştirdiği söyleşiyi beğeni ile izlediklerini belirtti. 


Söyleşinin sonunda İl Emniyet Müdürü Kolcu ve Uşak Belediye Başkan Yardımcısı Kurnaz, Ahmet Sula'ya teşekkürlerini ileterek hediye takdim etti. - HABER MERKEZİ
- Uşak Haber

Editör: Duygu Bekmezci