UŞAK'TA BUGÜN VEFAT EDENLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

Önceki gün Banaz’ın girişinde otomobilinin lastiği patladığı için kontrolü kaybederek araçla takla atan Erkan Aras’ın sağlık durumunun iyiye gittiği bildirildi. Dün, Uşak İl Genel Meclisi üyeleri, Erkan Aras’ın uyandırılması nedeniyle İGM toplantısını 2 saat sonra yaptı. Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesine giden İGM Başkanı ve üyeleri, burada CHP’li Erkan Aras’ın uyandırılması sırasında, yakınlarına geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Erkan Aras’ın kardeşi Enver Aras da sosyal iletişim ağı facebook üzerinden bir paylaşımda bulundu. Enver Aras, ağabeyi Erkan Aras’ın uyandırıldığındı ve kritik sürecin kısmet atlatıldığını bildirdi. 
UŞAK VETERİNER HEKİMLERİ ODASI BAŞKANI GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİNİ İLETTİ
Öte yandan Banaz’da veteriner hekim olarak faaliyet gösteren Erkan Aras için Uşak Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Özgür Uğur da bir geçmiş olsun mesajı verdi. Özgür Uğur, mesajında şu ifadeleri kullandı:
“Banaz ilçemiz Veteriner Hekimlerinden Uşak il genel meclisi üyesi sevgili meslektaşımız Veteriner Hekim Erkan Aras talihsiz bir trafik kazası neticesinde Uşak Araştırma Hastanesi nde yoğun bakım ünitesinde tedaviye alınmıştır. Sevgili kardeşimizin çok hızlı şekilde sağlığına kavuşması güzel ailesi sevenleri ve bizlerin arasına sapa sağlam dönmesi için duacıyız. Erkan sen çok güçlü ve inatçısındır. Bunu da atlatacaksın.”
 Erkan Aras, 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde Banaz’dan Mustafa Dönmez’le birlikte İMG üyesi seçilmişti. 

Muhabir: Zülal Karadedeli