Uşak'ın  Eşme ilçesinin kaymakamı Selin Sarı  kaymakamlığın Facebook platformundaki sosyal medya hesabı üzerinden yeni yıl mesajı yayımladı.

Sarı 2023 yılını geride bırakara 2024 yılının güzellikler getirmesini temmeni ettiği mesajda şu sözleri sarf etti;

"2023 yılını acı ve tatlı hatıralarıyla geride bırakırken içimizdeki büyük umutlarla, beklentilerle, coşkuyla ve heyecanla hep beraber yeni bir yıla giriyoruz.

Her yeni yıl, yeni umutlarla geliyor.2024 yılından en büyük beklentimiz tüm dünyada dostluk ve barışın egemen kılınması; her nerede yaşanırsa yaşansın tüm acıların sona ermesi; ilçemizin, ilimizin, ülkemizin, milletimizin dayanışma, birlik ve kardeşliğini daha da güçlendirmesidir.

2024 yılının güçlü, geleceğe güvenle bakan, kalkınmış Türkiye’ye ulaşma yolunda önemli adımların atıldığı, tüm dünyada barışın sağlandığı, afetlerin olmadığı, tüm insanlık için birlik, beraberlik, kardeşlik ve esenliğe vesile olmasını, yeni yılın geçmiş yıllardan daha huzurlu ve güzellikleriyle unutulmayacak bir yıl olmasını gönülden diliyorum.

Yeni bir yıla girmenin heyecanını tüm hemşehrilerimle paylaşıyor; umutların ve iyiliğin çoğaldığı, sevinçlerin arttığı, sağlık ve huzur içinde geçirilecek bir yıl olmasını temenni ediyorum." 

KAYNAK: Eşme Kaymakamlığı

Editör: Zülal Karadedeli