Türkiye Basketbol 2.Lig'de oynayan İlkler Şehri Uşak, halktan maça gelirken atkı, bere, eldiven ve peluş oyuncak getirmmelerini istedi.

Türkiye Basketbol Federasyonu'nun başlattığı yeni yıl öncesinde "Deprem Bölgesindeki Çocuklar İçin Anlamlı Hediyeler" hareketine İlkler Şehri Uşak Basketbol takımıda katıldığını duyurarak Uşak halkına seslendi şu sözlerle seslendi;
"Bu Hafta Kalplerimiz Deprem Bölgesindeki Çocuklarımızla Atıyor" sloganı ile paylaşım yapan İlkler Şehri Uşak Basketbol Kulübü "Bu hafta evimizde oynacağımız maçta sizlere güzel ve bir o kadar da büyük bir görev düşüyor. Uşak’ı, basketbolu, geleceğimizi ve çocuklarımızı sevindirmek adına Türkiye Basketbol Federasyonunun başlatmış olduğu bu güzel harekete biz de ortak oluyoruz. Haydi Uşak Söz Sizde. Elimiz boş gelmiyoruz!" 


Türkiye Basketbol Fedasyonu ise hareketi; “Basketbol Ailesi olarak bu hafta sonu oynanacak olan tüm lig maçlarında, depremden etkilenen çocuklarımıza anlamlı birer hediye gönderelim!

Türkiye Basketbol Federasyonu olarak tüm basketbolseverleri yeni yıl öncesinde beraberlerinde getirecekleri atkı, bere, eldiven ve peluş oyuncaklarla salonlara bekliyoruz.” ifadelerini kullanarak başlattı. - İlkler Şehri Uşak Basketbol Kulübü


 

Editör: Duygu Bekmezci