UŞAK'TA BUGÜN VEFAT EDENLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

Uşak Belediye Başkan adayı inşaat mühendisi Muhammet Gür, seçim sonrası bir mesaj verdi. Mesajında kendisine ve partisine destek olanlara teşekkür eden İYİ Partili Muhammet Gür, sonuçların Uşak ve Türkiye’ye hayırlar getirmesini temenni etti. Sosyal iletişim ağı facebook üzerinden bir mesaj veren Muhammet Gür, şu ifadeleri kullandı:
“Seçim sonuçlarının şehrimize ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum. İYİ Parti’mize ve şahsıma destek veren herkese çok teşekkür ediyorum. Sonuçların Cumhuriyet Halk Partisi'ne hayırlı olmasını diliyorum. Hakkınızı helal edin...”
Muhammet Gür, 2019 yerel seçimlerinde AK Parti’ye karşı 1700 oyla seçimi kaybetmişti. Gür, 14 Mayıs’ta milletvekili adaylığında Uşak’taki oylarla seçilmiş, fakat yurtdışı oylarla seçimi AK Parti almıştı. Tüm itirazlara rağmen AK Partili Fahrettin Tuğrul, yurtdışı oylarla milletvekili olmuştu. Muhammet Gür, bu seçimde CHP’nin Türkiye genelinde aldığı emanet oylardaki artışlar nedeniyle bu seçimde 3’üncü oldu. Gür, partisinin Türkiye genelindeki oyuna ilaveten yüzde 13 gibi fazladan bir oy aldı.

HABER: ZÜLAL KARADEDELİ

Editör: Zülal Karadedeli