UŞAK'TA BUGÜN VEFAT EDENLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

Afyonkarahisar, Bilecik, Eskişehir, Kütahya ve Uşak illerinde yaklaşık 3 milyon kişiye hizmet veren OEDAŞ, bayram döneminde kesintisiz enerji vaadiyle tüketicilerin yanında olacak.
OEDAŞ, olası enerji hatlarında yaşanabilecek arızalara karşı beş ilde toplam 350 kişilik bir ekip oluşturdu. Bu ekip, hızlı müdahale için ana kontrol merkeziyle işbirliği içinde çalışacak. Arıza durumunda, ana kontrol merkezi SCADA sistemi kullanarak uzaktan müdahalede bulunacak ve gerekirse yerinde müdahale için arıza, bakım ve onarım ekipleri seferber edilecek.
Tüketiciler, bayram süresince herhangi bir enerji sorunuyla karşılaşmaları durumunda 7 gün 24 saat hizmet veren 'ALO 186 OEDAŞ Çözüm Merkezi', 'OEDAŞ 186' mobil uygulaması, internet sitesi ve e-posta yoluyla OEDAŞ ile iletişime geçebilecekler. Bu kanallar aracılığıyla arıza bildirimi yapabilecek ve diğer taleplerini iletebilecekler.
Sürdürülebilir ve güvenli enerji arzı sağlamak için yatırım ve bakım-onarım çalışmaları yapan OEDAŞ, bu çalışmalar esnasında can, mal ve çevre güvenliğini ön planda tutuyor. Bu kapsamda, planlı kesintiler bayram sonrasına, 15 Nisan Pazartesi gününe ertelenecek. Tüketiciler, bölgesel olarak gerçekleşecek planlı kesintiler hakkında bilgi almak için ALO 186 OEDAŞ Çözüm Merkezi'ni arayarak güncel bilgilere erişebilecekler.
KAYNAK : OEDAŞ

Editör: Zülal Karadedeli