Görevi İl Müdür Yardımcısı Halil İbrahim Gürcan’dan teslim alan İl Müdürü Serkan Bilir, il müdür yardımcıları ve şube müdürleri ile bir araya gelerek bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

İl Müdürü Serkan Bilir Uşak’ta Ziyaretlerde Bulundu

İl Müdürü Serkan Bilir görevi devralmasının ardından, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehitler, Dul ve Yetimleri Derneği Uşak Şubesi Başkanı Kemal Cengiz’i ziyaret etti. Samimi bir sohbet havasında geçen ziyaretin ardından İl Müdürü Bilir, 15 Temmuz hain darbe girişiminde şehit olan Cumhurbaşkanlığı Koruma Ekibinden Polis Memuru Şehit Mehmet Çetin’in ailesini ziyaret etti. Şehit babası Hüseyin Çetin ile sohbet eden Bilir karşılıklı iyi niyet dileklerinin ardından evden ayrıldı. Daha sonra Uşak Valiliğine geçen İl Müdürü Serkan Bilir, Vali Dr. Turan Ergün’ü makamında ziyaret etti.

Serkan Bilir Kimdir ?

1979 yılında Rize'de doğdu. İlköğretim, ortaöğretim ve liseyi Rize'de tamamladı. 2003 yılında Selçuk Üniversitesi Veteriner Fakültesinden mezun oldu. 2004 yılında vatani görevini tamamladıktan sonra, 2005 yılında Rize Pazar İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğünde göreve başladı. 4 Ağustos 2020 tarihinde Rize Valisi Kemal Çeber'in onayı ile Rize Ardeşen İlçe Tarım ve Orman Müdürü olarak atandı.

15.09.2023 tarih ve 2023/411 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Uşak İl Tarım ve Orman Müdürü olarak atandı. Evli olup, 12 ve 7 yaşında 2 oğlu vardır.

HABER / HALİL ASLAN

Editör: Zülal Karadedeli