UŞAK'TA BUGÜN VEFAT EDENLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

İlkler Şehri Uşak Basketbol Takımı Yönetimi tarafından yapılan açıklamanın başında  Basketbol Süper Liginde güzel işler çıkaran Uşak Sportif takımına ve ekibine teşekkür edildi.

Yaklaşık 3 yıl önce kurulan İlkler Şehri Uşak Basketbol Spor Kulübünün şu an Türkiye Basketbol 2.ligi A grubunda mücadele ettiği hatırlatılan açıklamada; “Yıllarca kar demeden, çamur demen takımımız hiç yalnız bırakmayan, tribünleri tıklım tıklım dolduran kırmızı siyahlı taraftarlarımızla birlikte 5 Kasım’da kendi evimizde Pizza Bulls Cedi Osman Basketbol kulübüyle ilk maçımıza çıkarak yeni bir sezona başlıyoruz.” İfadeleri kullandı. 

“ŞAMPİYONLUK PAROLASIYLA YOLA ÇIKAN, AZİMLİ VE HIRSLI BİR TAKIM OLUŞTURDUK”

Açıklamada takımın hali hazır durumu hakkında da şu bilgilere yer verildi; “ Altyapıdan bugüne kadar yıllarca bu takıma gönülden destek veren, maddi manevi hiç bir talebi olmayan, sevgili hocamız Görkem Kaymak ve teknik ekibiyle yolumuza devam ediyoruz. Hocamız ve teknik ekibimiz Uşaklı olup bizim çocuklarımızdır.

Oyuncularımız ise; Kendi alt yapımızda yetişen 6 genç, geçtiğimiz sezonlarda bu takımda forma giymiş, şehri ve takımımızı tanıyan 4 tecrübeli, süper lig takımlarının alt yapılarında yetişmiş 6 oyuncuyla anlaşarak genç bir kadro oluşturmuş bulunmaktayız. Sürdürülebilirlik ilkesiyle, zirveyi zorlayan, şampiyonluk parolasıyla yola çıkan, azimli ve hırslı bir takım oluşturduk.”

Açıklamada takıma maddi manevi desteğini esirgemeyen  Uşak Valisi Dr. Turan Ergün’e, Uşak Belediye  Başkanı Mehmet Çakın’A, sanayicilere ve Uşak esnafına  çok teşekkür edildi.

DESTEK KARTLARI ÇIKARTILDI, KART SAHİPLERİNE MAÇLAR ÜCRETSİZ

Takım bu sezon maçlarını Fatih Mh. Yavuz Sultan Selim cd. yeni yapılan Merkez Spor Salonunda oynayacak. Maç gün ve saatlerini sosyal medya adreslerinden takip edebilirsiniz.

Bu yıl takıma destek olmak isteyenler için destek kartı çıkartıldı. Bu destek kartları için cüzi bir ücret belirlendi. Basketbol severler, gönlünden, kalbinden geçen bir ücret ödeyerek destek kartı alıp takıma destek olabilir. Bu destek kartlarıyla maçlara ve  antrenmanlara da  katılım sağlanacak. 

Bu sezon maçlarda salona giriş ücreti  takıma katkısı olması adına 30 TL olarak belirlendi. Biletlere maç gününde Merkez Spor Salonu önünde gişelerden ulaşabilirsiniz.

“MAÇLARIMIZI DA YİNE TIKLIM TIKLIM DOLU TRİBÜNLERLE, SEYİRCİ BASKISIYLA OYNAMAK İSTİYORUZ”

Açıklamada son olarak şu ifadelere yer verildi; “ Hep beraber bu takımı en üst seviyelere çıkartmak için çok çalışacağız. Geçtiğimiz başarılarımızı ve daha fazlasını yeniden şehrimize yaşatmak istiyoruz. Maçlarımızı da yine tıklım tıklım dolu tribünlerle, seyirci baskısıyla, Uşak'ın gücünü rakiplerimizin üzerinde hissettirerek , galibiyetle süslemek istiyoruz. Buradan kıymetli taraftarlarımıza bizleri yalnız bırakmadıkları için sonsuz teşekkür ediyoruz. Özlenen basketbol şehrimize ve hepimize hayırlı olsun.”