Uşak Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu, Takva Kur'an Kursu Salonunda "Aile Ahlakı Eğitimleri" kapsamında Sağlıklı Kimlik Gelişimi Semineri düzenledi. Eşme İlçe Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik (ADRB) Vaizi Zeynep Pala tarafından verilen seminere Melek Yücel Takva Kur'an Kursu 4-6 yaş velileri katıldı. Hanımların dikkatle dinlediği ve tekrarını istedikleri seminerde; ADRB Vaizi Zeynep Pala  sağlıklı kimlik gelişimi için çocuğun sevgi, güven ve bakım ihtiyaçlarının karşılanmasının önemine vurgu yaptı. Uşak Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu Koordinatörü Rukiye Kahya'nın teşekkür konuşmasıyla program sona erdi.

ÖĞRENCİLER CAMİLERİ ZİYARET EDİYOR

Uşak İl Müftülüğü İl Gençlik Koordinatörlüğünün yürüttüğü ÇEDES programı kapsamında öğrenciler camileri ziyaret etme ve hocalarla buluşma fırsatı buldu.

Öğrenciler bu kapsamda , Fevzi Çakmak ve İmam Hatip Lisesi Tatbikat Camilerini ziyaret ederek görevli Şeref Ertaş ve Muhammed Ali Türkmen’den  camiler hakkında bilgiler aldılar,  öğrenciler Filistinli kardeşleri için dualar etti.

HABER MERKEZİ

Editör: Zülal Karadedeli