UŞAK'TA BUGÜN VEFAT EDENLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

Hollanda'da yaşayan Fikret Aydın ve eşi Şengül Aydın'ın sponsorluğunda gerçekleşen programa, koordinatörler Fatma Ebru Sarıca ve Mustafa Aydemir önderlik etti. Programda tanışma ve kaynaşmaya vesile oldu. Engelli Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri ve üyeleri ile aileleri de katıldığı  programda Kur'an-ı Kerim okundu, ilahiler söylendi ve koordinatörlüğün hizmetleri tanıtıldı.

Whatsapp Image 2024 04 03 At 12.12.49 Pm

İl Müftü Yardımcısı Yusuf Savuran, yaptığı konuşmada asıl engelin ibadetsizlik olduğunu belirterek fiziki engellerin bir imtihan olduğunu vurguladı. Ardından misafirlerin masalarını ziyaret edip sohbet etti, isteklerini dinledi ve birlikte olmaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti. Programda işaret dili çevirisi Gülsüm Yeşilova tarafından yapıldı.  Uşak İl Müftülüğü tarafından konuya ilişkin yapılan paylaşımda programa katılan misafirlere ve emeği geçen herkese teşekkür edildi.

ÖĞRENCİLERE PİKNİK HAVASINDA İFTAR

Whatsapp Image 2024 04 03 At 12.12.48 Pm

Uşak İl Müftülüğü Mehmet Hacım KYK Yurdu Manevi Danışmanları Mehmet Dülger ve İsmail Kocabaş tarafından yurtta kalan öğrencilere Anıttepe mesire alanında bir iftar programı düzenlendi. Samimi bir ortamda geçen iftar davetine öğrenciler büyük ilgi gösterdi.

HABER MERKEZİ

Editör: Zülal Karadedeli