UŞAK'TA BUGÜN VEFAT EDENLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

Uşak Üiversitesi tarafından yapılan habere göre; kapanış programında Uşak Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Lütfi Özav, İslami İlimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Yılmaz, Kadın ve Aile Çalışmaları Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürü ve İslami İlimler Fakültesi Öğr. Üyesi Dr. Öğr. Üyesi Ayşe Gültekin, Uşak Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu (ADRB) Koordinatörü Vaiz Rukiye Kahya proje uygulamasında seminerler veren akademisyenlerin, öğrencilerin ve katılımcılarin bulunduğu belirtildi.

Haberde; Prof. Dr. Lütfi Özav ve Dr. Öğr. Üyesi Ayşe Gültekin; Uşak İl Müftülüğüne, eğitim veren hocalara ve katılımcılara teşekkür ederek ailenin önemini ve bu tür faaliyetlerin devam etmesi gerektiğini ifade ettikleri belirtildi.

Aile Olmak4

Uşak Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu Koordinatörü Vaiz Rukiye Kahya'nın proje ortağı olmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdiği ve aile ile ilgili her çalışmanın çok değerli olduğunu belirttiği bildirildi. Ayrıca Kahya'nın ADRB tarafından gerçekleştirilen faaliyetleri hakkında bilgi verdiği kaydedildi.

Ale Olmak5

25.04.2024 tarihinde Melek Yücel Takva Kuran Kursu’nda başladığı bildirilen ve altı hafta boyunca; Uşak Üniversitesinin farklı fakültelerinden akademisyenlerin verdiği seminerlerle devam ettiği kaydedilen; "Aile Olmak Aile Kalmak" programının sonunda katılımcılara katılım belgelerinin takdim edildiği bildirildi. Program toplu fotoğraf çekimiyle sona erdiği kaydedildi.

Kaynak: UŞAK ÜNİVERSİTESİ