UŞAK'TA BUGÜN VEFAT EDENLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

Uşak İl Millî Eğitim Müdürlüğü'nün sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşıma göre; İl Müdürlüğü koordinesinde seramik sanatçısı, öğretmen Dr. Ali Uslu’nun eserlerinden oluştuğu kaydedilen, " Kaç Çocuk Daha Ölecek Gazze'de ?" isimli serginin açıldığı belirtildi. Sergide Uslu'nun katledilen masum çocukların geride bıraktığı ayakkabılar ile Gazze'de yaşanan dramı anlatmayı amaçladığı beliritildi. 

Whatsapp Image 2024 02 12 At 16.29.57
Uşak Belediye Başkanlığı ile İl Millî Eğitim Müdürlüğü koordinesinde düzenlendiği belirtilen  “Kaç Çocuk Daha Ölecek Gazze’de?” isimli serginin Atatürk Kültür Merkezi'nde açıldığı kaydedildi. Sergiye; Vali  Dr. Turan Ergün,  Belediye Başkan Yardımcısı  Zeynep Ceylaner ve İl Millî Eğitim Müdürü Halil Yücel'in katıldığı bildirildi.

Whatsapp Image 2024 02 12 At 16.29.56
İl Milli Eğitim Müdürlüğü sosyal medya hesaplarıdan; "Yoğun bir emek ve sanatsal duyarlılığın ürünü olan sergide emeği geçenlere teşekkür ediyoruz." ifadelerini kullandı.

 Ayrıca; İl Millî Eğitim Müdürü Halil Yücel başkanlığında,Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde görev yapan müdür yardımcıları ve şube müdürleri ile haftalık değerlendirme ve koordinasyon toplantısının gerçekleştirildiği kaydedildi.  - Kaynak; Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü

-Uşak Haber

Editör: Duygu Bekmezci