UŞAK'TA BUGÜN VEFAT EDENLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN

Uşak Valiliği, Uşak Belediyesi ve Romanlar Konfederasyonu tarafından “Milli Birlik ve Kardeşlik Buluşması” programı düzenlendi. Düzenlenen buluşmaya Uşak Valisi Ergün'de katıldı.

Whatsapp Image 2024 02 04 At 07.07.55 (1)

Ayrıca Uşak Valiliğinin sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşıma göre; Vali Dr. Turan Ergün, Karacahisar Köyü’nde köy halkı ile bir araya gelerek heyelan dolayısıyla geçmiş olsun dileklerini iletti, talep ve ihtiyaçları dinlediği kaydedildi. Vali Ergün'ün; Jandarma ve AFAD personeli başta olmak üzere ilgili kurum müdürleri ile bölgede incelemelerde bulunduğu bildirildi.

Whatsapp Image 2024 02 04 At 07.07.55

Uşak Valiliğinin sosyal medya hesaplarından yaptığı diğer paylaşıma göre;  Çocukların ve gençlerin 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı’nın ikinci döneminde eğitimlerini huzur ve güven ortamı içerisinde sürdürülebilmesi, okul çevrelerinde maruz kalabilecekleri her türlü olumsuzlukların engellenmesi ve trafik güvenliğinin artırılması amacıyla alınan ve alınacak tedbirlerin değerlendirildiği belirtilen "Okul Güvenliği Toplantısı"nın  Vali Dr. Turan Ergün başkanlığında gerçekleştirildiği belirtildi. - Kaynak; Uşak Valiliği

-Uşak Haber

Editör: Duygu Bekmezci