Yapılan çalışmaları yerinde takip etmek ve ekiplere kolaylıklar dilemek için bölgeyi ziyaret eden Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın,  personele tatlı ikramında bulundu.

WhatsApp Image 2023-11-09 at 12.09.33

Yapılan incelemede Uşak Belediye Başkan Yardımcıları Hikmet Kahraman, Gökhan Yalçın ile Emre Kocabıyık, daire müdürleri ve Aybey Mahallesi Muhtarı Ramazan Kozak yer aldı.

YAKLAŞIK 2 BİN 200 TON SICAK ASFALT DÖKÜLECEK

Caddede ilk olarak asfalt inceltme işlemi uygulandı. İnceltmenin sonrasında ise asfalt serimi işlemine geçildi. Çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte toplamda 1.1 kilometre olan yolda yaklaşık 2 bin 200 ton sıcak asfalt serimi gerçekleştirilmiş olacak.

“MODERN VE YAŞAM KALİTESİ YÜKSEK BİR ŞEHİR OLUŞTURABİLMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Başkan Çakın konuya ilişkin yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; “ Uşak Belediyesi olarak göreve başladığımız günden bugüne kadar modern ve yaşam kalitesi yüksek bir şehir oluşturabilmek için hem altyapıda hem de üstyapıda gerçekten yoğun bir çalışma sergiliyoruz. Yeni asfaltımızın mahallemize, şehrimize ve bu yolu kullanacak çevre köylerimizdeki vatandaşlarımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum. Bugüne kadar bize destek veren, çalışmalar esnasında anlayış ve sabır gösteren Aybey Mahallesi vatandaşlarımıza da ayrıca çok teşekkür ediyorum.”

HABER MERKEZİ///

Editör: Zülal Karadedeli