İlk olarak Uşak Belediyesi Sanat ve Meslek Edindirme Kursları (USMEK) eğitimcileri ve kursiyerleri ile bir araya gelen Başkan Çakın, katılımcılar ile samimi sohbetlerde bulundu. Sanatın ve mesleki eğitimin önemini vurgulayan Başkan Çakın, kursiyerlerin kendilerini geliştirme sürecinde daima destekleyici bir rol üstlenmeyi hedeflediklerini belirtti. Ayrıca gelecekteki projeleri ve kursların daha da geliştirilmesi için fikir alışverişinde bulunan Başkan Çakın, katılımları için tüm davetlilere teşekkürlerini iletti.

Whatsapp Image 2024 02 11 At 13.48.21 (1)

Ardından, Fatih Caddesi ve İslice Mahallesi’nde hizmet veren esnafla bir araya gelen Başkan Çakın, şehrin ticari potansiyeli hakkında fikir alışverişinde bulunarak, vatandaşların talep ve isteklerini dinledi. Vatandaşlara içten sohbetleri ve karşılamaları için teşekkürlerini ileterek, 31 Mart Yerel Seçimleri için destek talebinde bulundu.

Whatsapp Image 2024 02 11 At 13.48.21 (2)

Bir diğer programda Karaağaç Şehit Savcı Mehmet Selim Kiraz Mahalle Konağı'nda Gönül Buluşmaları kapsamında vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Çakın, davetlilerle samimi ve içten sohbetler gerçekleştirdi. Vatandaşların taleplerini, sorunlarını ve beklentilerini dinleyen Çakın, ayrıca kentteki gelişmeler hakkında da bilgi vererek, vatandaşların sorularını cevapladı. 

Whatsapp Image 2024 02 11 At 13.48.23

Son olarak Aybey Mahallesi'nde gerçekleşen ev toplantısına katılan Başkan Çakın, belediye çalışmalarından bahsettiği toplantıda misafirperverlikleri için ev sahibi Şerif Polat'a ve tüm katılımcılara teşekkürlerini iletti.

HABER MERKEZİ

Editör: Zülal Karadedeli