UŞAK'TA BUGÜN VEFAT EDENLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

Uşak Ulubey Kanyonlarına yapılan Macera Parkı’nın Ramazan Bayramı tatilinde çalışmaması dikkat çekti. Ulubey Belediyesi’nin işlettiği tesisin faaliyette olmamasının nedeni henüz bilinmezken, edindiğimiz bilgilere göre bakım ve onarım çalışması nedeniyle alanın kapalı olduğu ortaya kondu. Konuyla ilgili whatsapp üzerinden soru sorduğumuz Ulubey Belediye Başkanı AK Partili Veli Koçlu, her hangi bir yanıt vermedi. 

Whatsapp Image 2024 04 15 At 10.26.34
HER BAYRAM UĞRAK YERİ OLAN TESİS BU BAYRAM ÇALIŞMADI
31 Mart 2024 yerel seçimlerinde tekrar göreve gelen Ulubey Belediye Başkanı Veli Koçlu ve ekibinin çalıştırdığı Macera Parkı, bugüne kadar her bayram ve diğer tatillerde faaldi. Tesise bu bayram tatilinde giden vatandaşlar, umduklarını bulamadan geri döndüler. Tesiste çalışan kimsenin olmadığını, zepline ve diğer alanların kilitli olduğunu gören vatandaşlar, kapıdan geri döndüler. Bunun yerine Ulubey Kanyonlarındaki cam teras ve ahşap yürüyüş yolunda vakit geçiren vatandaşlar, tesisin neden kapalı olduğunu anlayamadı. Konuyla ilgili whatsapp üzerinden soru sorduğumuz Ulubey Belediye Başkanı Veli Koçlu, her hangi bir bilgi verme gereği duymadı.
30 BİSİKLETLİ SAFARİ PARKURU DA VARDI!
Ulubey Kanyonları’ndaki macera parkı Aralık 2021’de açıldı. Zafer Kalkınma Ajansı ve Ulubey Belediyesi’nin ortaklaşa hazırladığı proje yaklaşık 5 bin metrekarelik bir alana kurudu. Cam terasa 500 metre mesafede bulunan macera parkındaki zipline 220 metre uzunluğunda bir parkurda yer alıyor. 13 metrelik dev salıncağın yer aldığı macera parkı, ilk kurulduğunda 30 adet bisiklet temin edilecek bir safari parkuru da bulunuyordu. Fakat bu konuda ne gibi bir çalışma yapıldığı da net değil. 
HABER:  ALİ ARASLI

Editör: Zülal Karadedeli