Togg dijital geleceğimiz için önemli bir kapıyı sonuna kadar açtı Togg dijital geleceğimiz için önemli bir kapıyı sonuna kadar açtı

Otuz dörtyıldır nitelikli mesleki eğitimin ve genç istihdamının artırılması amacıyla faaliyet gösteren Coşkunöz Eğitim Vakfı (CEV) ve ODTÜ Teknokent, eğitimde inovasyon ve gelişimi desteklemek amacıyla birlikte hayata geçirdikleri Edtech Girişim Programı’nın başvuru sürecinin devam ettiğini bildirdi. 

Eğitim teknolojileri alanında ürün ya da hizmete sahip girişimlerin destekleneceği programa kabul edilen kuluçka şirketlere, mentorluk ve eğitim desteğinin yanında ODTÜ Teknokent içerisinde fiziki bir çalışma alanı da sağlanacağını belirtildi.

Eğitim teknolojileri alanında pazara hazır ürünlerin yanı sıra ticarileşmeye başlamış ürün ve hizmetlerle de başvuru yapılabilineceğinin altı çizilen;  Edtech Girişim Programı’na birden fazla proje ile başvurmanın da mümkün olduğu kaydedildi. Girişimcilerin 22 Mart tarihine kadar www.edtech.odtuteknokent.com.tr web sitesi üzerinden online başvuru yapabilecekleri beildirildi.