Uşak Öğretebilir Zihinsel Engelli Çocukları Koruma Derneği’nden Uşak Kent Konseyi başkanlığına aday olan İbrahim Karadedeli’nin ekibinde bazı sivil toplum kurumları da bulunuyor.
Kentteki sendikalar, farklı sivil toplum kurumları ve kuruluşlardan temsilcilerle aday olan İbrahim Karadedeli ve ekibi kent konseyi seçimleri öncesinde çalışmalarını sürdürüyor. 
Kentin önemli gördükleri sorunlarını şimdiden tespit ettiklerini ve çalışmalarını bu doğrultuda yapacaklarını kaydeden İbrahim Karadedeli, şöyle konuştu:
“Uşak’ta çözülmesi gereken sorunları tespit ediyoruz. Amacımız ilimizi bulunduğu noktadan bir üst seviyeye çıkarmak. Sivil toplum kurumlarıyla eşgüdümlü çalışmalar yapacağız. İlimizdeki sorunları ve çözüm önerilerini dikkate alarak hareket edeceğiz. Yapacağımız çalışmalarda tüm kurum ve kuruluşlarla ortak hareket edeceğiz. Ayrıştırmayan ve birleştiren bir anlayışımız olacak. İlimizdeki gençlik, kadın, engelli ve tüm çalışma gruplarını aktif tutacağız ve farklı meslek ile yaş grupları için faaliyetlerimiz olacak.”

Muhabir: Zülal Karadedeli