Kayıp Hüseyin Bulkaz’ın babası Ali Bulkaz ve annesi çocuklarının bulunması için programa çıktı. Hüseyin Bulkaz’ın kayınpederinden şüpheleniliyor. Konuyla ilgili Müge Anlı’daki programda ilginç ifadeler ortaya atıldı. Programa katılan Mustafa Teke, kayıp Hüseyin Bulkaz’ın kayınpederi hakkında ifadeler kullandı. 
Teke, şu ifadeyi kullandı: 
“Kayınpederi benim gömdüğüm yerden kimse bulamaz dedi. Benim O’nu gömdüğüm yerden kimse bulamaz dedi. Ben söyledim ve şöyle yaparım ve böyle yaparım dedi. Ben yeniyim burada ve kimin nasıl davranacağını bilmiyorum. Ben orada bir insanı sorduysam, orda o kelimeyi etmesi tuhaf.”
Bilal Yazar da, konuyla ilgili şu hususları dile getirdi: “Biz Ali Bulkaz’la kahvede oturuyorduk. Mustafa Teke, bizim yanımıza geldi ve oğlunun bulunması için yardımcı olacağını ifade etti. Ali Bulkaz’la Sivaslı’ya gittik ve ilgili yere dilekçeyi verdik. Karakola gittik ve burada komutan Hüseyin Bulkaz’ın 2 gün önce birileriyle kavga ettiğini ifade etti. Bunun üzerinde dursanız belki bir ip ucu yakalanabilir.”
HÜSEYİN BULKAZ’IN KAYIN BABASI: BEN O LAFI 13 YAŞINDA KAÇIRILAN KIZIM İÇİN DEDİM

Whatsapp Image 2024 04 16 At 15.23.37
Kayıp Hüseyin Bulkaz’ın kayın babası Tamer K. ise şu ifadelere yer verdi: “Allah şahidimdir öyle bir şey demedim. Bu lafı çıkaran benim kızım. Ben bu sözü 13 yaşındaki kızım için dedim. Ben Hüseyin kaybolduğunda böyle bir şey demedim.” 

Kaynak: HABER MERKEZİ