UŞAK'TA BUGÜN VEFAT EDENLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

İl Millî Eğitim Müdürü Halil Yücel, Eşme ilçesindeki programına Eşme Ahmetler Abdulkadir Can İlk ve Ortaokulunu ziyaret ederek başladığı bildirildi.

Yücel'in ilk olarak öğretmenler odası buluşması gerçekleştirdiğini belirten İl Müdürlüğü; öğretmenler ile eğitim-öğretim faaliyetlerine ilişkin istişarelerde bulunduğunu belirtti.

Daha sonra çocukların dersliklerine misafir olduğu kaydedilen; İl Millî Eğitim Müdürü Halil Yücel'in, öğrencilerin sınıf içi etkinliklerine de eşlik ettiği belirtildi.

Whatsapp Image 2024 02 08 At 15.36.10

İl Müdürlüğü; misafirperverlikleri için öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ettiğini, sağlıklı ve hayırlı bir dönem geçirmelerini dilediğini bildirdi.
Ayrıca; İl Millî Eğitim Müdürü Halil Yücel'in, okullarda "çölyak hastalığı" ile ilgili farkındalık oluşturmak için yapılan çalışmalar kapsamında Çölyak PKU El Ele Derneği ve İl Müdürlüğü iş birliği ile Uşak Öğretmen Mahmut Özgöbek İlkokulunda düzenlen bilgilendirme seminerine katıldığı belirtildi.

Whatsapp Image 2024 02 08 At 15.36.11

Seminerde Doktor Aysel Burcu İbili ve Uzm. Klinik Psikolog Duygu Parlas tarafından Uşak Öğretmen Mahmut Özgöbek İlkokulu öğrenci ve velilerine “Çölyak, PKU ve Diyabetli Çocukların Diyetleri ve Psikolojik Etkileri” üzerine eğitim verildiği bildirildi.- Kaynak; Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü

-Uşak Haber

Editör: Duygu Bekmezci