Halen grubunda 18 puanla lider olan Kaşbelen Spor  (Mende Spor)  Başkanı Enver Keleş,   bu yıl 14 -15 oyucu takviyesi yaparak çok iddialı bir takım kurduklarını hatta bazı oyuncuların profesyonel liglerden gelme futbolcular olduğunu vurguladı.

Keleş, hedeflerinin şampiyon olarak 1. Amatöre çıkmak  olduğunu söyledi. Kulübün 20 aşkın bir süredir 2 amatör ligde mücadele ettiğini hatırlatan Keleş,  gruplarında lider olduklarını,  en yakın takipçilerini ilk maçta 4-2 yendiklerini söyledi. İkinci maçı da alacaklarını iddia eden Keleş şampiyonluk yolunda büyük bir avantaja sahip olduklarının altını çizdi. 


Keleş,  sosyal medya aracılığıyla başarıda emeği bulanan herkese şu şeklide teşekkür etti ; “Değerli köy sakinlerimiz, akrabalarımız, arkadaşlarımız ve futbolseverlerimiz. Bu sezon Kaşbelenspor Kulübü olarak Şampiyonluk parolasıyla çıktığımız bu güzel sezonda çok şükür sezonun ilk yarısını Lider kapattık. Gerek köyden katılan gençlerimiz gerekse uşaktan aramıza katılıp kulübümüzün formasını hiçbir karşılık beklemeden terletip yıllardır hasret olduğumuz şampiyonluk yolunda büyük bir adım atmamıza vesile olan bütün futbolcularımıza, teknik direktörümüze ve yönetimimize,  kulübümüzün en önemli olmazsa olmazımız taraftarımız gerek gelip izleyerek gerekse gönülden destekleyen herkese teşekkür ederiz” 
-HABER / BAYRAM ALİ KELEŞ


 

Editör: Duygu Bekmezci