UŞAK'TA BUGÜN VEFAT EDENLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

Uşak’ta geçtiğimiz günlerde yoğun olarak devam eden yağışlar dururken, Meteoroloji Genel Müdürlüğü verilerine göre Cuma gününden itibaren yağış tekrar başlayacak. MGM verilerine göre, soğuk havanın etkisi biraz daha azaldı. Hava sıcaklığı Cuma gününe kadar 4 ila 24 derece arasında seyredecek. Geceleri hava sıcaklığının düşeceği ve bu nedenle önceki haftalarda kapanan kombilerin açılması da bekleniyor.  Afyonkarahisar’da 3 ila 22, Denizli’de 12 ila 28 Kütahya’da 2 ila 22, İzmir’de 12 ila 26 ve Aydın’da da 12 ila 30 derece hava sıcaklıkları görülecek. Uşak ve Afyonkarahisar’da geceleri günü en soğuk saatleri 3 ila 4 derece seyredecek. 

UŞAK’TA CUMA GÜNÜ YAĞMUR BEKLENİYOR
MGM haritasına göre Uşak’ta Perşembe günü bulutlu bir hava etkili olacak. Buna göre Aydın, İzmir, Manisa, Muğla ve Denizli’de yağış Perşembe günü başlayacak. Uşak’ta ise Cuma günü gök gürültülü sağanak yağış beklentisi hakim. Cuma günü, Uşak’ın yanı sıra; İzmir, Aydın, Muğla, Denizli, Kütahya ve Afyonkarahisar’da yağmur etkili olacak. Yağışların Cumartesi günü de devam etmesi ve Pazar günü ise yurt genelinde durması bekleniyor. 
Uşak’ta geçtiğimiz hafta yoğun yağışlar görüldü.

Uşak’ta geçtiğimiz hafta yoğun yağmur görüldü ve bazı yerlerde su baskınları oluştu. Kent merkezinde çukurda kalan bölgelerdeki işletmelerin bazılarını su bastı fakat bu sefer geçen yıla nazaran daha hafif şiddetli bir yağış görüldü. Uşak’ta geçtiğimiz yıl yaşanan sel felaketi altyapının bir kez daha gözden geçirilmesi gerektiğini ortaya koymuştu. Kentte altyapının düzeltilmesi için belediyenin köklü bir çalışma yapması gerekiyor. 

Muhabir: ZÜLAL KARADEDELİ