Ege'de Yenigün'ün Uşak haber özetleri;

1-Meteorolojiden zirai don uyarısı

Marmara'nın güneyi ve doğusu, İç Ege, İç Anadolu ile Batı ve Orta Karadeniz'de zirai don bekleniyor.

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

2-Uşak'ta tabancayla vurulan kişi ağır yaralandı

Uşak'ta tabancayla vurulan kişi, hastaneye kaldırıldı.

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

3-“Orman Benim” Kampanyasında 313 Ton Atık Toplandı

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından başlatılan Orman Benim kampanyasında yaklaşık 313 ton çöp orman alanından çıkartılarak geri dönüşüme gönderildi.

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

4-Mesut Apaydın: Uşak Dörtyol kavşağa Mesut’un semeri diyenler de oldu, Karayolları izin vermedi diye battı çıktı yapamadı

2004-2009 dönemi Uşak Belediye Başkanı AK Partili Mesut Apaydın, Dörtyola yapılan köprülü kavşağın yıkımıyla ilgili yaptığı açıklamada, “Biz bir battı çıktı projesini Karayolları Genel Müdürlüğüne sunduk ve kabul edilmedi. Drenaj hattı olduğu için izin vermediler. Benim de içime sinmedi ve millet bu köprüden dolayı bir süre şey söylediler. Mesut’un semeri falan da dediler” ifadesini kullandı.

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

5-Uşak’ta aniden başlayan yağmur doluya çevirdi

Uşak’ta beklenen sağanak yağış başladı ve doluya çevirdi. Saat 12’den sonra yoğunlaşan yağmur kısa sürede doluya dönüştü.

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

6-Uşak’ta İzmir-Ankara yoluna EDS kurulması planlanıyor

Uşak’ta Ankara-İzmir karayolu üzerine EDS kurulması planlanıyor. Bunun için Emniyet Genel Müdürlüğü’nden izin alınması noktasında mecliste karar alındı. EDS’nin konacağı yolda ortalama hız tespitinin bulunmasının sıkıntı doğurma ihtimali var.

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

7-Uşak'ta çekicideki otomobilde 45 tabanca bulundu

Uşak'ta polis ekiplerince durdurulan çekicide bulunan ve arızalı olduğu söylenen otomobilde 45 ruhsatsız tabanca ele geçirildi.

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

Editör: Duygu Bekmezci