Zorlu Enerji Kıvılcımlar Hareketi’nin Afyonkarahisar, Bilecik, Eskişehir, Kütahya ve Uşak’taki gönüllüleri, 5 Haziran Dünya Çevre Günü kapsamında orman ve mesire alanlarında çevre temizliği yaptı. Zorlu Enerji’nin ‘Akıllı Hayat 2030’ vizyonu odağında hayata geçirdiği kurumsal gönüllülük programı olan Kıvılcımlar Hareketi’nin Afyonkarahisar ve Bilecik’te gerçekleştirdiği çevre temizliğine beş ilden katılan gönüllü çalışanlar torbalar dolusu çöp topladı.

Konuya ilişkin açıklama yapan Zorlu Enerji Osmangazi Elektrik Perakende Direktörü Cihan Tunç Ertunç; “Çevre en değerli mirasımızdır ve onu korumak, gelecek nesillere karşı en büyük sorumluluğumuzdur” dedi.

Whatsapp Image 2024 06 04 At 10.40.36

“ÇEVRE BİZİM EN DEĞERLİ MİRASIMIZDIR”

Afyonkarahisar, Bilecik, Eskişehir, Kütahya ve Uşak’ta elektrik abonelik işlemleri, satış, faturalama ve tahsilat hizmeti verdiklerini hatırlatan Zorlu Enerji Osmangazi Elektrik Perakende Direktörü Cihan Tunç Ertunç; “Zorlu Enerji Kıvılcımları eğitim, sağlık, spor ve çevre gibi farklı alanlarda gelişimi teşvik eden projelerle toplumsal gönüllük esasına dayalı çalışmaları yürüten, çalışanlarımızın tamamen gönüllü katılımlarıyla ortaya çıkan bir hareket. 5 Haziran Dünya Çevre Günü de gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak adına atılması gereken adımları hatırlatan çok özel bir gün. Bu kapsamda beş ilimizden 100’e yakın çalışan gönüllümüz önce Afyonkarahisar Kent Ormanı’nda ardından da Bilecik Pelitözü Gölpark Mesire Alanı’nda çevre temizliği yaptı. Çevreyi korumak, sadece bugünü değil, geleceği de güvence altına almaktır. Çünkü çevre bizim en değerli mirasımızdır ve onu korumak, gelecek nesillere karşı en büyük sorumluluğumuzdur” şeklinde konuştu.

KAYNAK : ZORLU ENERJİ

Editör: Zülal Karadedeli