Uşak’ın Ulubey ilçesinde doğalgaz çalışmaları devam ediyor. Konuyla ilgili kişisel facebook hesabı üzerinden bir paylaşım yapan Ulubey Belediye Başkanı AK Partili Veli Koçlu, çalışmaların devam ettiğini belirtti. Bir süre önce Banaz ve Eşme’de yapılan doğalgaz çalışmaları Ulubey ilçesinde de devam ediyor. İlçede doğalgaz hattının geçeceği mahallelere yönelik çalışmalar yapılıyor. Konuyla ilgili bir paylaşımda bulunan Ulubey Belediye Başkanı Veli Koçlu, çalışma nedeniyle rahatsızlık verdikleri vatandaştan özür diledi. Ulubey Belediye Başkanı Veli Koçlu, şu ifadeleri kullandı;
“İlçemizde doğalgaz çalışmaları hızla devam etmekte ve sona yaklaşmış durumdadır. Çalışma alanlarında vatandaşlarımızın mağdur olmamaları için dikkatli olmaları önemle rica olunur. Yaşadığımız sıkıntılardan ve siz değerli halkımıza verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı vatandaşlarımızın affına sığınıyoruz. Daha güzel bir Ulubey ve daha güzel yarınlar için biraz daha sabretmeliyiz. Sabrınız ve anlayışınız için tüm halkımıza teşekkür ederiz.” 

Whatsapp Image 2024 07 04 At 16.55.13
Bir süre önce kentteki ilçelerin tamamına doğalgaz hattının döşenmesine dair bir karar alındı. Bu karara göre Banaz ve Eşme’de çalışmalar büyük ölçüde tamamlandı. Banaz’da yeni yerleşim olan Ankara karayolunun sol tarafında çalışmalar başladı ve sonra tüm ilçede büyük oranda doğalgaz dönüşümü sağlandı. Eşme’de de UDAŞ ve belediye işbirliğiyle doğalgaz çalışması tamamlandı.

Kaynak: HABER MERKEZİ