İl Millî Eğitim Müdürü Halil Yücel başkanlığında, İl Müdürlüğü bünyesinde görev yapan müdür yardımcısı ve şube müdürleri ile "Haftalık Değerlendirme ve Koordinasyon Toplantısı" gerçekleştirildiği kaydedilerek 10-15 Haziran tarihlerinde yapılan işler paylaşıldı.Bunlar şu şekilde;

-İl Millî Eğitim MüdürüSayın Halil Yücel Din Öğretimi Genel Müdürlüğü koordinesinde yürütülen Çevreme Duyarlıyım, Değerlerime Sahip Çıkıyorum Projesi (ÇEDES) yıl sonu değerlendirme toplantısına katıldı.

-Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından İZ-GE (Eğitim Süreçlerini İzleme Değerlendirme Projesi) çerçevesinde "Eğitimde İyi Örnekler Finali" ödül töreni düzenlendi.

-İl Millî Eğitim Müdürü Halil Yücel, "Dilimizin Zenginlikleri Şiir ve Müzik Dinletisi"nde görev alan öğretmenlerle mesai sonrası bir araya geldi. 

-"Dilimizin Zenginlikleri Projesi" Yıl Sonu Sergisi ve Kapanış Töreni yapıldı.

-İl Millî Eğitim Müdürü Halil Yücel Turhan Akçay Bilim ve Sanat Merkezi ile Banaz Bilim ve Sanat Merkezinin ortak hazırladığı "Bilsemler Bilim Şenliği" programına katıldı. 

-Uşak Üniversitesi Rektörü  Prof. Dr. Ekrem Ssvaş, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Osman Birginile Prof. Dr. Kenan Taşve İl Millî Eğitim Müdürü Halil Yücel, ortaöğretim okul müdürleri ve psikolojik danışman/rehber öğretmenlerle bir araya geldi.

-İl Millî Eğitim Müdürü Halil Yücelbaşkanlığında Eğitim Yöneticileri Yıl Sonu Kurul Toplantısı yapıldı.

-İl Millî Eğitim Müdürü Halil Yücel, Kitap Okuma Kulübü ile Buluştu 

-Anadolu Mektebi Projesi kapsamında  Uşak Anadolu Mektebi Öğrencilerinin Filistin’i Anlattığı “Benim Adım Kudüs” paneli düzenlendi.

-İl Millî Eğitim Müdürü Halil Yücel, Uşak Üniversitesi İslami İlimler Fakültesinin düzenlediği mezuniyet törenine katıldı.

-Vali Vekili Önder Caan, il protokolü ve İl Millî Eğitim Müdürü Halil Yücel, öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu.

Whatsapp Image 2024 06 23 At 17.26.39 (1)

Kaynak: Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü