Uşak İl Milli Eğitim Müdürü Halil Yücel, kentte inşaat aşamasındaki ve bakım onarımı yapılan eğitim binaları hakkında bir toplantı yaptı. Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü binasında, Şube Müdürü Ömür Öz ve inşaat emlak biriminde görev yapan personelle bir araya gelen Halil Yücel, yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Uşak Valisi Turan Ergün’ün başkanlığında yapılacak olan İl Koordinasyon Kurulu toplantısı öncesinde yapılan bilgilendirme toplantısında, kentte devam eden okul yatırımları ele alındı. Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Ömür Öz, yapılan çalışmalar hakkında detaylı sunum yaptı. Konuyla ilgili İl Milli Eğitim Müdürlüğü resmi facebook hesabı üzerinden bir paylaşım yapıldı. 
Yapılan paylaşımda, şu ifadelere yer verildi: 
“İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Halil Yücel başkanlığında Müdürlüğümüz Şube Müdürü Ömür Öz ve İnşaat Emlak birimde görev yapan personeller ile İl Koordinasyon Kurulu toplantısı öncesi müdürlüğümüzde yapılan bilgilendirme toplantısında bir araya gelindi. 
Toplantıda Müdürlüğümüzün inşaat emlak alanında ilimizde yapımı devam eden ve planlanan eğitim yatırımları ile güçlendirme ve onarım çalışmaları konularında brifing verildi”. 

UŞAK’TA BAZI OKULLARDA GÜÇLENDİRME ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR
Öte yandan bir süredir kentteki bazı okullarda güçlendirme çalışmaları devam ediyor. Kentteki okul binaları zaman zaman kamuoyunda tartışma konusu olsa da, İl Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri, inşaat faaliyetlerinin belli bir takvim ile takip edildiğini aktardı.
HABER MERKEZİ

Editör: Zülal Karadedeli