UŞAK'TA BUGÜN VEFAT EDENLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

Ege'de Yenigün'ün Uşak haber özetleri;

1-İYİ Partili Muhammet Gür'ün Uşak Belediye Meclis listesi belli oldu

İYİ Partili Muhammet Gür'ün Uşak Belediye Meclis listesi belli oldu. İşte Muhammet Gür'ün listesinde yer alan tüm isimler ve İGM listesi:

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

2-İşte Uşak AK Parti’nin Uşak Belediye Meclisi listesinin son hali

Mehmet Çakın’ın Uşak Belediye Meclisi kadrosu sil baştan değişti. Mehmet Çakın’ın normal meclis üyesi ve kontenjanında yer alan adaylar şöyle:

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

3-Uşak'ta "Sağlıklı Gelecek, Bisikletle Gelecek” projesi

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, Uşak'ta "Sağlıklı Gelecek, Bisikletle Gelecek” projesi kapsamında 100 öğrenciye bisiklet ve koruyucu ekipman malzemesi dağıtımı yapıldığı kaydedildi.

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

4-Özkan Yalım: Bunların hepsi yalan, bana sandalye ile vuran adam yaşayamaz

CHP Uşak Belediye Başkan adayı Özkan Yalım’a parti içinde meclis üyeliği tartışması sırasında sandalye ile vurulduğu öne sürüldü. Konuyla ilgili görüştüğümüz Özkan Yalım, bunun yalan olduğunu belirtti. Yalım, “Bana sandalyeyle vuran adam yaşayamaz” dedi.

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

5-Uşak'ta bir tırda 4 milyon 500 bin makaron yakalandı

Uşak'ta bir tırda 4 milyon 500 bin tütünle doldurulmuş bandrolsüz makaron (filtreli sigara kağıdı) ele geçirildi. Tır sürücüsü hakkında yasal işlem başlatıldı.

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

6-OEDAŞ Uşak’ta Kullanılmak Üzere Yaşam Konteyneri Alacak

OEDAŞ Direktörü Muzaffer Yalçın, önümüzdeki dönemde Afyonkarahisar, Bilecik, Kütahya ve Uşak’ta yaşam konteynerleri alacaklarını ve acil durumlarda bu konteynerleri bölge halkının kullanımına sunabileceklerini de söyledi.

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

7-Kaza eksik olmayan kavşağa MOBESE kuruldu, mahalle muhtarı fırsatı kaçırmadı

Uşak Kentsel Dönüşüm TOKİ’de kaza eksik olmayan kavşağa aylar sonra MOBESE kamerası kuruldu. Fırsatı ganimet bilen Mahalle Muhtarı afişi yapıştırdı.

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

8-Uşak Üniversitesi ve Somali Mogadishu Üniversitesi Arasında İşbirliği

Uşak Üniversitesi ve Somali Mogadishu Üniversitesi arasındaki ikili işbirliği protokolü kapsamında Somali Mogadishu Üniversitesi Rektörü Dr. İbrahim Mohamed Mursal ve beraberindeki heyet Uşak Üniversitesini ziyaret etti.

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

9-Deneyap Teknoloji Atölyeleri’ne Başvuru için Son 5 Gün

Deneyap Teknoloji Atölyeleri, Türkiye’nin yetenekli çocuklarını geleceğe hazırlıyor. Edirne’den Kars’a yurdun 81 ilinde 139 Deneyap Teknoloji Atölyesinde on binlerce öğrenciye Robotik ve Kodlamadan Nanoteknolojiye, Tasarım ve Üretimden Yapay Zekaya 11 farklı eğitim veriliyor.

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

10-Uşak Belediyesi’nin iyi niyetine karşılık Esnaf Odası’nın yaptığına bak!

Uşak Belediyesi’nin iyi niyet göstererek bedava yer tahsis ettiği Uşak Esnaf ve Sanatkarlar Odası, çıktığı eski yerini, kendisine bağlı Berberler Odası’na ücret karşılığı kiraya verdi.

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

11-DSİ, Son 21 Yılda Uşak’ta Ne Yaptı?

Uşak’a son 21 yılda 6,67 milyar liralık yatırım yaptıklarını açıklayan DSİ Genel Müdürü Mehmet Akif Balta, kent genelinde 132 tesisi vatandaşın hizmetine sunduklarını söyledi.

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

12-Uşak'ta Yoğun Elektrik Kesintisi

Osmangazi Elektrik Dağıtım Şirketi Uşak'ta gerçekleştireceği elektrik kesintilerini listeledi.

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

Editör: Duygu Bekmezci