Ege'de Yenigün'ün Uşak haber özetleri;

1-Uşak Belediyesi çalışanlarının suçu ne?

Uşak Belediyesi’nde yönetim AK Parti’den CHP’ye geçti. Belediyeyi temsil eden partinin değil, çalışanların bir bölümünün de rengi değişti. Çalışanların büyük bir bölümünde ise ‘beni atacaklar mı yoksa sürecekler mi?” soruları var. Hüseyin Özbek, belediye çalışanlarının ruh halini kısaca özet geçti…

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

2-Uşak Üniversitesinden Özel Sergi

Uşak Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi tarafından düzenlenen özel "15 Nisan Dünya Sanat Günü Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Elemanları Sergisi" Recep Tayyip Erdoğan Kongre ve Kültür Merkezi fuaye alanında açıldı.

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

3-Uşak'ta Uyuşturucuyu Peynir Bidonuna Saklamışlar!

Uşak'ta şehirlerarası yolcu otobüsünde uyuşturucu yakalandı. Şehirlerarası yolcu otobüsünde peynir bidonlarının içine saklanmış 2 kilo 670 gram skunk ele geçirildi.

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

4-Tatar'da kayıp Hüseyin Bulkaz öldürüldü mü?

Uşak’ın Sivaslı ilçesine bağlı Tatar Beldesi’nde kayıp olan Hüseyin Bulkaz’ın öldürülme ihtimali üzerinde duruluyor. ATV’de yayınlanan Müge Anlı’nın programında ilginç durumlar gündeme getirildi.

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

5-Uşaklı Sporcu Fransa’da Yarışacak

Uşaklı Mili Motosikletçi Asrın Rodi Pak 20 Nisan Cumartesi günü saat 16.00’da başlayacak “Dünya Superbike 24 Saat Endurans Yarışı'nda ter dökecek.

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

6-Gediz ve Simav kaplıcaları, Uşak’a göre 3’te 1 fiyatına

Uşak’ta termal fiyatları 100 liradan 250 TL’ye çıkınca vatandaş çevre ilçelere bakmaya başladı. Banaz’ın yanı sıra Gediz’de ve Simav’daki fiyatlar Uşak’ın yaklaşık 3’te 1’i daha uygun…

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

7-Uşak İl Genel Meclisi Başkanı CHP’li Kadir Uslu oldu

Uşak İl Genel Meclisi’nde de aritmetik değişti ve CHP’li üyelerin sandalye sayısı AK Parti’nin çok üzerine çıktı. Yeni dönemde İl Genel Meclisi Başkanı CHP’li Kadir Uslu oldu.

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

8-“Devlet Erkanı Takmak’a Gelmiyor”

Takmak Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Ali Terziler Takmak’ta yaptıkları çalışmaları anlattı.

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

9-Uşak’ta yağışlı hava etkili olabilir!

Uşak’ta sıcak bir yaz gününü anımsatan Nisan ayının ortasında yağmur beklentisi hakim. MGM verilerine göre Uşak, İzmir, Aydın, Muğla, Manisa ve Denizli gibi illerde 17 Nisan 2024 Perşembe günü yağış görülebilir.

HABERİN DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

Editör: Duygu Bekmezci